Щоб безпечно і вражень не забракло: де зустріти Новий  рік, не перетинаючи кордонів

Щоб безпечно і вражень не забракло: де зустріти Новий  рік, не перетинаючи кордонів

Фото: facebook.com/bukovel

Навіть в умовах пандемії коронавірусу є безліч варіантів на будь-який смак і гаманець.

Зустріти Новий рік безпечно, не перетинаючи кордонів, та щоб і вражень не забракло — цілком доступно.

Про можливі варіанти 28 грудня йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Співак Олексій Сагаловський уперше за двадцять років у новорічну ніч залишився без корпоративів. Але святкувати з родиною вдома розучився. Він прискіпливо оглядає ще  вільні для оренди будинки.

За варіант — перевага якого, насамперед, у тому, що не доведеться  після себе прибирати й самому мити посуд — 3,5 тисячі  гривень у новорічну ніч.  Ріелторка каже, що попит через пандемію  впав. Але, парадокс, ціни на оренду зросли.

В орендованих приміщеннях  навколо столиці новорічна доба  обійдеться  до 35 тисяч гривень на компанію. Щоправда в найдорожчі  варіанти  журналістів  не пускають. Але зимову казку під Києвом,  якщо пощастить, то й зі снігом — можна знайти  і за скромнішу суму.  Дім із натурального дерева в сосновому лісі — 5 тисяч.

Навіть камін не доведеться самому розпалювати.  А Віктор Дудар показує ще один бонус для гостей — баню.

Поміж молодих і творчих зараз модно орендувати під вечірку не квартири, а простори. Місця багато та й сусідам не заважаєте.

Оренда цього простору від 10 тисяч. Це без культурного та кулінарного наповнення вечірки. Облаштовуєте  за власним смаком і гаманцем.

Єдине місце з гарантованим снігом цієї новорічної ночі — це Карпати. У  Буковелі — аншлаг. Усі місця  заброньовано ще в листопаді. І  жодного замовлення не скасовано.

"У нас дуже великий козир — ми під відкритим карпатським небом. Нам, думаю, тут вірус менше зашкодить, ніж у містах", — зазначає Денис Бондарчук-Грита, представник ТК "Буковель".

Ціни на проживання в новорічну ніч у Буковелі стартують  від  3,5  до 34 тисяч гривень. Нічні  Карпати просто тонуть у святковій  ілюмінації. Окрім готелів карпатське небо цієї  зими  підсвічують і китайські  ліхтарі у вигляді різних скульптур.

Ресторатори ж кажуть, що людям  сили варто берегти для свята, а кулінарні повноваження делегувати їм. Через карантин  ресторани  мали зачинитись о 01:00, тож  вони переорієнтувалися на замовлення навинос.

"Зазвичай  у ресторанах новорічна ніч лише починається о 23:00 і 01:00, скажімо, це початок цієї програми, аж ніяк не кінець, ми відразу розуміли, що гостей не зможемо відправити додому", — говорить керуюча ресторацією Оксана  Янчій.

Свято наближається: як зустріти Новий рік, щоб не наразити себе на небезпеку

Свято наближається: як зустріти Новий рік, щоб не наразити себе на небезпеку

Хоча  уряд згодом передумав і дозволив  працювати до 07:00, але вже запізно — не всі ресторани зможуть дати зворотний хід.

Навіть якщо ви не плануєте нікуди виходити в новорічну ніч, можна  зробити тематичну вечірку в себе  вдома, як  родина Сокуренків.  Мама всім  купила  однакові  піжами. Вони ще й до пандемії завжди продумували, як заповнити своє дозвілля.

Обновці першокласниця Ліза тішиться, але поки що Новий  рік у неї асоціюється з подарунками під ялинкою, а не з гучними  вечірками.

Піжами на чотирьох  родині обійшлися в тисячу гривень.

Крім того, цей рік підкинув ще один варіант новорічної вечірки — онлайн-святкування. У будь якому разі, на вечірці головне — гарний настрій. 

А про відпочинок у Карпатах, заради якого варто ризикнути — у нашому матеріалі.

Повʼязані теми:

Наступна публікація