У Німеччині після щеплення проти COVID-19 чотири людини потрапили до лікарень: що сталося

У Німеччині після щеплення проти COVID-19 чотири людини потрапили до лікарень: що сталося

Фото: Associated Press

За даними місцевої адміністрації, поодинокі випадки передозування вакциною пов'язані з людською помилкою.

У німецькому місті Штральзунд у землі Мекленбург-Передня Померанія на півночі Німеччини вісім співробітників будинку для літніх людей отримали дозу вакцини від коронавірусу виробництва Pfizer-BioNTech, що в п’ять разів перевищує рекомендовану. 

В результаті передозування вакциною чотири людини потрапили до лікарень з симптомами грипу, інформує Reuters у понеділок, 28 грудня.

Зазначається, що інцидент стався після того, як у декількох районах Німеччини відмовилися використовувати вакцини через підозру у розриві холодового ланцюга. Вакцина Pfizer-BioNTech повинна зберігатися за температури -70 °C.

Нагадаємо, офіційно початок кампанії з вакцинації населення Німеччини від коронавірусу було заплановано на 27 грудня. Але оператор розташованого на сході Німеччини у місті Гальберштадт, що в землі Саксонія-Ангальт будинку для літніх людей Тобіас Крюгер вирішив не гаяти часу і вже 26 грудня щеплення вакциною BioNTech/Pfizer зробили мешканцям та персоналу цього закладу.

Першою з вакцинованих мешканців цього будинку була 101-річна Едіт Квойцалла. Загалом цього дня щепилися від коронавірусу близько 40 мешканців закладу, а також 10 доглядальників.

У межах кампанії з вакцинації першими в Німеччині щеплення мають зробити особам віком від 80 років, а також медперсоналу та працівникам сфери догляду.

Федеральний уряд планує розподілити понад 1,3 мільйона доз вакцин місцевим органам охорони здоров'я до кінця 2020 року та близько 700 тисяч доз на тиждень від січня.

У Євросоюзі стартувала масова вакцинація: як країни готуються до вирішальної боротьби з інфекцією

У Євросоюзі стартувала масова вакцинація: як країни готуються до вирішальної боротьби з інфекцією

Повʼязані теми:

Наступна публікація