Понад тисяча працівників залишилися без роботи: МАУ просить президента про підтримку під час пандемії

Понад тисяча працівників залишилися без роботи: МАУ просить президента про підтримку під час пандемії

Фото: Посольство України в США

Авіакомпанія змушена готувати проєкт чергового звільнення, яке торкнеться щонайменше 140 пілотів.

Авіакомпанія "Міжнародні авіалінії України" (МАУ) звернулася до президента Володимира Зеленського з відкритим листом, в якому просить надати стабілізаційний кредит з метою виплати заробітної плати працівникам та розстрочку заборгованості перед державними підприємствами "Міжнародний аеропорт "Бориспіль" та "Украерорух".

Відкрите звернення трудового колективу авіакомпанії оприлюднене на офіційному сайті МАУ. 

"Сьогодні МАУ та світова авіація проходить той нещадний період, коли на коліна поставлені пілоти. На жаль, жодних заходів підтримки авіаційної галузі в Україні до сьогоднішнього дня українською владою не запроваджено. У "Міжнародних Авіалініях України" готується проєкт чергового вивільнення працівників, яке торкнеться щонайменше 140 пілотів", - зазначили у МАУ.

В компанії нагадали, що у період пандемії МАУ виконує на 85% менше регулярних рейсів, ніж у 2019 році. МАУ потерпає від фінансових збитків і змушена за час карантину вивільнити 1000 працівників:

"Держава в особі профільного міністра скеровує усі запити щодо підтримки авіакомпанії виключно до акціонерів. За 28 років діяльності в МАУ змінилося декілька акціонерів та керівників, власником авіакомпанії була навіть Держава Україна. Водночас, МАУ – це не акціонери, не літаки і навіть не маршрути. МАУ - це люди! Саме вони є інтелектуальним потенціалом не тільки МАУ, але і всієї авіаційної галузі України. І саме вони внаслідок недалекоглядних дій держави сьогодні ризикують не лише втратити професію, але й опинитися за парканом цивілізованої економіки. Колектив "Міжнародних Авіаліній України" з відкритим листом звертається до президента України із проханням бути почутими та надією на збереження інтелектуального потенціалу авіаційної Держави Україна!", - наголошує колектив "Міжнародних авіаліній України".

Міжнародні авіалінії України

У "Міжнародних Авіалініях України" готуються до нових скорочень:

Міжнародні авіалінії України

Авіакомпанія просить доручити Кабінету Міністрів України негайно розробити програму дій з надання поворотної фінансової допомоги МАУ з метою виплати заробітної плати працівникам. Крім того, компанії потрібна розстрочка заборгованості перед державними підприємствами "Міжнародний аеропорт "Бориспіль" та "Украерорух".

Міжнародні авіалінії України

Нагадаємо, що Зеленський підписав закони про підтримку постраждалого від карантину бізнесу. Підприємці та наймані працівники, які втратили роботу, можуть отримати одноразову виплату - не більше 8 тисяч гривень. 

Президент підписав закони про підтримку постраждалого від карантину бізнесу

Президент підписав закони про підтримку постраждалого від карантину бізнесу

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Зеленський Володимир Олександрович
Наступна публікація