Макрон заразився коронавірусом

Макрон заразився коронавірусом

Фото: Associated Press

Французький президент перебуватиме на самоізоляції впродовж семи наступних днів.

Президент Франції Еммануель Макрон отримав позитивний результат тесту на COVID-19.

Про це у четвер, 17 грудня, повідомили на сайті глави держави. 

Зазначається, що французького очільника перевірили методом ПЛР (полімеразної ланцюгової реакції. - Ред.) одразу після виявлення перших симптомів захворювання. 

Макрон перебуватиме на самоізоляції впродовж семи наступних днів. Водночас він продовжить виконувати свої обов'язки дистанційно. 

Зазначимо, що в рейтингу найбільш вражених пандемією COVID-19 країн Франція перебуває на п'ятому місці, оскільки SARS-CoV-2 тут "підхопили" вже понад 2,4 млн осіб. З них понад 59 тисяч хворих померли від ускладнень інфекції, тоді як ще понад 180 тисяч - вилікувалися та виписалися з медзакладів.

Як повідомлялося, через пандемію французи не зможуть влаштовувати новорічні гуляння на вулиці. Так, від 15 грудня в країні діятиме комендантська година від 20:00 до 06:00.

Водночас на Новий рік і Різдво обмежень на поїздки між регіонами Франції не буде, тоді як музеї й кінотеатри залишатимуться зачиненими.

"Ми досі не вийшли з другої хвилі епідемії. Необхідно зменшити масові зібрання напередодні Нового року, щоб запобігти новому спалаху і можливому третьому локдауну в 2021 році", — сказав міністр охорони здоровʼя Франції Олівʼє Веран.

Пандемія в Європі: в Англії знайшли новий штам коронавірусу, а в Нідерландах запровадили локдаун

Пандемія в Європі: в Англії знайшли новий штам коронавірусу, а в Нідерландах запровадили локдаун

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація