Південна Корея заявила про відродження пандемії на тлі рекордної смертності від коронавірусу

Південна Корея заявила про відродження пандемії на тлі рекордної смертності від коронавірусу

Фото: Associated Press

В уряді розглядають можливість посилення карантинних обмежень до максимального рівня.

У Південній Кореї від ускладнень COVID-19 померли 22 пацієнти. Це найвищий добовий приріст пов'язаних із коронавірусом летальних випадків від початку пандемії в країні.

Про це у четвер, 17 грудня, повідомляє The Associated Press.

Зазначається, що вже два дні поспіль Корейське агентство з контролю та профілактики захворювань реєструє понад тисячу нових випадків зараження. Так, минулої доби позитивні результати тестів на COVID-19 отримали 1 014 громадян. 

Близько восьми сотень із них заразилися в густонаселеному районі Сеула. "Відродження вірусу відбулося після декількох місяців втоми від пандемії, самозаспокоєння і спроб уряду "вдихнути життя" у мляву економіку", - наголошують у виданні.

Нині влада розглядає можливість посилення карантинних обмежень до максимального рівня. Йдеться про заборону на зібрання у колі з понад десятьох осіб, закриття десятків тисяч підприємств не першої необхідності, а також вимога дистанційного режиму роботи.

Від початку пандемії у Південній Кореї SARS-CoV-2 "підхопили" 46 453 людини. З них 634 пацієнти померли від ускладнень COVID-19, тоді як 33 610 - вилікувалися. Станом на 16 грудня в країні нараховують 12 209 хворих із активним перебігом коронавірусу, 242 з яких перебувають у важкому або критичному стані. 

Зазначимо, що вперше від початку пандемії у Південній Кореї добова кількість заражених коронавірусом перетнула тисячу минулої суботи, 12 грудня. А влітку впродовж тривалого періоду денний показник хворих в країні не перевищував навіть 50. 

Водночас у лютому Південна Корея була однією з найбільш уражених новим коронавірусом країн. Вважають, що уповільнити поширення інфекції допомогло масове тестування, суворі карантинні заходи, а також обмеження на в'їзд іноземців. 

Коронавірус у світі: у Німеччині почав діяти новий локдаун

Коронавірус у світі: у Німеччині почав діяти новий локдаун

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація