Країни Європи посилюють карантин через коронавірус: що відомо

Країни Європи посилюють карантин через коронавірус: що відомо

Фото: Associated Press

Це стосується Іспанії, Польщі та Великої Британії.

Європейські країни посилюють карантинні заходи задля недопущення поширення коронавірусної хвороби COVID-19.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Так, знову посилює карантин Іспанія. Суворі обмеження поки що повернули в Мадриді. На столицю припадає майже третина всіх випадків зараження в країні. Тож тут знову зачинені парки, заборонено збиратися компаніям більше 6-ти осіб і обмежені години роботи магазинів та ресторанів. Ці заходи запровадили на найближчі два тижні.

Посилюють карантин і в Великій Британії. Прем'єр-міністр Борис Джонсон заявив, що країна на порозі другої хвилі COVID-19. Тому влада заборонила масові заходи та змусила паби й ресторани скоротити кількість відвідувачів та час роботи.

Рекордний стрибок заражень зафіксували в Польщі – за добу виявили понад тисячу нових випадків. Це найбільше від початку пандемії.

Про позитивний тест на COVID-19 повідомив міністр економіки і фінансів Франції Брюно Ле Мер. Тим часом у Парижі екскурсоводи, які через карантин утратили левову частку заробітків, улаштували мовчазний протест біля Нотр-Даму. Вимагають, щоби уряд виконав обіцянку й компенсував їм бодай частину збитків.

Європейські країни посилюють карантинні заходи

Європейські країни посилюють карантинні заходи

Нагадаємо, що у суботу, 19 вересня, в Україні виявили 3 240 випадків коронавірусу. Загалом в країні від початку пандемії зафіксовано 172 712 випадків інфікування COVID-19. Померло 3 516 хворих, з яких 48 — за минулу добу.

Повʼязані теми:

Наступна публікація