МОЗ оновило список країн "червоної" і "зеленої" зон щодо поширення коронавірусу

МОЗ оновило список країн "червоної" і "зеленої" зон щодо поширення коронавірусу

Фото: Associated Press

У "червоній" зоні опинилося 47 країн.

Міністерство охорони здоров'я оновило список країн "червоної" і "зеленої" зон щодо поширення коронавірусу. 

Про це повідомила пресслужба МОЗ.

У "червоній" зоні опинилося 47 країн світу. До слова, станом на 4 вересня у списку було 50 країн. Слід зауважити, що під час розподілу рахується кількість активних випадків COVID-19 на 100 тис. населення.

До списку "червної" зони увійшли такі країни: США, Молдова, Бразилія, Колумбія, Ізраїль, Чехія, Франція, Люксембург, Іспанія, Аргентина, Іспанія тощо.

У "зеленому" списку: Румунія, Австрія, Німеччина, Естонія, Бельгія, Португалія, Велика Британія, Росія, Туніс, Італія, Польща, Сербія, Кіпр, Китай, Японія тощо.

Зазначимо, до "червоного списку" України входять держави, де кількість нових випадків на 100 тисяч населення за останні 14 днів перевищує аналогічний показник в Україні. Або ж, якщо у країнах приріст числа інфікованих за останні 14 днів більший за аналогічний за минулі 14 днів на 30%.

Як повідомлялося, Державна та регіональна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 18 вересня рішення щодо поділу України на нові зони карантину. Від 00:00 понеділка, 21 вересня, почне діяти нове епідемічне зонування. 

"Червоних" регіонів менше: в Україні оновили епідемічне зонування

"Червоних" регіонів менше: в Україні оновили епідемічне зонування

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація