Експерт припускає, що вакцина AstraZeneca не знадобиться для вакцинацій у США - Reuters

Експерт припускає, що вакцина AstraZeneca не знадобиться для вакцинацій у США - Reuters

Фото: Associated Press

Вакцина AstraZeneca ще не отримала схвалення у США.

Навіть якщо дану вакцину від COVID-19 буде затверджено для використання у США, вона може і не знадобитись для проведення програми вакцинацій у країні.

Про це Директор Інституту США з алергічних та інфекційних хвороб доктор Ентоні Фаучі заявив в інтерв'ю Reuters.

"Загалом, я припускаю, що, з огляду на вже укладені контракти з низкою компаній, ми маємо достатньо вакцини, щоб забезпечити всі наші потреби не звертаючись до AstraZeneca".

"Якщо подивитись на кількості, які ми отримаємо, обсяги, які можна отримати від J&J, Novavax, Moderna, якщо законтрактувати більше, то ймовірно, ми зможемо за необхідності провести і посилення вакцинацій, але я не можу точно сказати", - додав він.

Вакцина AstraZeneca ще не отримала схвалення у США, але вже декілька місяців застосовується в десятках інших країн, включаючи європейські.

У Великій Британії 1 квітня повідомили про те, що у 30 вакцинованих AstraZeneca виявили рідкісне утворення згущення крові - це на 25 випадків більше, ніж повідомлялось раніше. Подібне занепокоєння висловлювали і деякі європейські країни. Європейське агентство з ліків досліджує випадки, але заявляє, що "переваги перевищують ризики" вакцини.

Нагадаємо, що Кличко попросив уряд та МОЗ проконтролювати, щоб відомчі медзаклади брали хворих з коронавірусом киян. У Києві стрімко збільшується кількість госпіталізованих. Вага кожного ліжка – людське життя, зазначив мер Києва. 

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація