Ізраїль послаблює карантин

Дата публікації
Перегляди
642
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Ізраїль послаблює карантин

Фото: Associated Press

Відновили роботу гостьові комплекси, для відвідувачів стало доступно відвідування заповідників, національних парків.

В Ізраїлі з 1 листопада 2020 року розпочався другий етап виходу із загальнонаціонального карантину. Нові положення діятимуть до 14 листопада 2020 року.

Зокрема, відновили роботу гостьові комплекси, що складаються не більше, ніж з 4 окремо розташованих циммерів - котеджів для відпочинку, в кожному з яких можуть проживати тільки члени сімей, що складаються з подружжя та їхніх дітей. При недотриманні умов передбачений штраф у розмірі 5 000 шекелів (1 463 доларів), повідомляє УНІАН, посилаючись на пресслужбу Міністерства туризму Ізраїлю.

Своєю чергою, міністр туризму Ізраїлю Оріт Фаркаш-Хакоен інформує, що відкриття готелів типу bed and breakfast перенесено на наступний етап виходу з карантину. 

Крім того, для відвідувачів стало доступно відвідування заповідників, національних парків, об'єктів культурної та археологічної спадщини, розташованих на відкритих територіях.

При цьому в Ізраїлі досі діє заборона на в'їзд іноземних громадян, запроваджена в березні 2020 року через пандемію коронавірусу. За даними сервісу visitukraine.today, виняток становлять випадки гуманітарного характеру, а саме: необхідність проведення невідкладної медичної операції. У таких випадках іноземний громадянин безпосередньо звертається до відповідного ізраїльського медичного закладу, який, у разі готовності прийняти такого пацієнта, оформляє спеціальний дозвіл для його в'їзду, згідно з встановленою процедурою.

Це також не стосується пасажирів з дозволом на в'їзд, виданим Управлінням з питань народонаселення та імміграції Ізраїлю або Міністерством закордонних справ Ізраїлю. Такі пасажири підлягають самоізоляції протягом 14 днів. 

Нагадаємо, що у ніч на 16 жовтня в Ізраїлі відновлено авіасполучення відповідно до програми "відкрите небо" (як це було до введення загального карантину). Відновилися польоти з Ізраїлю 30 зарубіжних авіакомпаній. У будівлі аеропорту знову, з певними обмеженнями, працюють кафе та ресторани.

Супержорсткий карантин: в Ізраїлі посилюють і без того суворі обмеження

Супержорсткий карантин: в Ізраїлі посилюють і без того суворі обмеження

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
642
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація