Коронавірус у світі набирає обертів: у ВООЗ заявили про критичний етап пандемії

Коронавірус у світі набирає обертів: у ВООЗ заявили про критичний етап пандемії

Фото: Associated Press

Розвиток пандемії визначається вжитими заходами і поведінкою кожної людини.

Світ в даний час переживає критичний етап пандемії коронавірусу. Розслабленість, втрата пильності і відсутність дезінфекції кожен раз будуть приводити до нових спалахів коронавірусу.

Про це заявила представник Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) Меліта Вуйнович. За її словами, в найближчі кілька місяців ситуація буде важкою, інформує ТАСС..

"У глобальному зрізі ми знаходимося на критичному етапі пандемії, особливо в Північній півкулі. Наступні кілька місяців будуть дуже важкими, і деякі країни перебувають у важкому становищі. Захворюваність на COVID-19 продовжує прискорюватися, в той час як кількість нових випадків смерті останнім часом залишалася відносно стабільною", - сказала Вуйнович.

Вона зазначила, що в квітні-червні число заражень почало знижуватися через суворий карантин, проте "вірус нікуди не дівся" і, коли жорсткі обмеження знімають, захворюваність зростає. ВООЗ закликає всі країни вжити заходів, щоб запобігти новим смертям, а також підтримувати сили охорони здоров'я.

За її словами, розвиток пандемії визначається вжитими заходами і поведінкою кожної людини. "Вірус залишається і живе серед нас. Як тільки ми в силу різних причин розслабляємося, забуваємо про дотримання базових правил, таких як дезінфекція рук, респіраторний етикет, носіння маски, вірус знову набирає свою силу, - пояснила Вуйнович. - Ми всі втомилися від вірусу і обмежень, але він не втомився".

Тим часом,Європа посилює карантинні заходи, а гендиректор Всесвітньої організації охорони здоров’я на самоізоляції. Через різке зростання захворюваності до кінця місяця карантин уже ввели більше половини країн Євросоюзу. Відсьогодні серед них й Німеччина.

Європа посилює карантинні заходи, а гендиректор ВООЗ - на самоізоляції

Європа посилює карантинні заходи, а гендиректор ВООЗ - на самоізоляції


 

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація