Іспанія знову відкриється для закордонних туристів від липня

Іспанія знову відкриється для закордонних туристів від липня

Фото: unsplash.com

Від 8 червня в країні також буде відновлено футбольні ліги.

Іспанія, яка серед європейських країн найбільше постраждала від коронавірусу, після тривалого карантину у липні знову відкриється для закордонних туристів.

Про це заявив прем'єр-міністр країни Педро Санчес, повідомляє The Guardian.

"Як відомо, Іспанію за рік відвідує понад 80 мільйонів туристів. Я повідомляю, що від липня Іспанія знову відкриється для закордонного туризму в умовах безпеки. Іноземні туристи також можуть почати планувати свій відпочинок у нашій країні. Іспанії потрібен туризм, і туризм потребує безпеки. Ми гарантуємо, що туристи не ризикуватимуть, приїзджаючи до нас", - сказав іспанський прем'єр. Він також додав, що наразі центральні та регіональні органи влади вже тиждень планують та координують дії, щодо повернення до туризму.

Зазначимо, що станом на 23 травня в Іспанії коронавірус забрав 28 628 життів, а 234 824 людини інфікувалися COVID-19. Криза здоров'я також погіршила соціально-економічні проблеми: безробіття зросло на 300 тисяч у березні та майже на 283 тисячі у квітні.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що уряд Іспанії зняв заборону на прямі авіарейси з Італії, яку було запроваджено у березні для боротьби з поширенням пандемії нового коронавірусу COVID-19. Однак надалі буде діяти двотижневий карантин для громадян, котрі прибувають до країни. 

Кінець карантину: Греція, Іспанія, Франція вже оголосили плани виходу з ізоляції

Кінець карантину: Греція, Іспанія, Франція вже оголосили плани виходу з ізоляції

Повʼязані теми:

Наступна публікація