В Іспанії дозволили відновити авіасполучення з Італією та назвали терміни старту туристичного сезону

В Іспанії дозволили відновити авіасполучення з Італією та назвали терміни старту туристичного сезону

Фото: Associated Press

Усім, хто приїздить до Іспанії, потрібно пройти карантин.

Уряд Іспанії зняв заборону на прямі авіарейси з Італії, яку було запроваджено у березні для боротьби з поширенням пандемії нового коронавірусу COVID-19. Однак надалі буде діяти двотижневий карантин для громадян, котрі прибувають до країни.

Про це повідомляють іспанські ЗМІ з посиланням на офіційний урядовий документ.

Також уряд дозволив відновити водне сполучення з Італією, але це не стосується круїзних лайнерів.

"Розвиток ситуації навколо пандемії в ЄС дозволяє скасувати норми, які встановлювали особливі обмеження на рейси і пасажирські судна з Італії", - сказано у ньому.

Водночас, прем'єр-міністр Іспанії Педро Санчес оголосив, що уряд попросить парламент про подовження надзвичайного стану до кінця червня. ЗМІ повідомляють, що його можуть подовжити до 27 червня. Термін дії чинного НС закінчується 24 травня.

Своєю чергою міністр транспорту Іспанії Хосе Луїс Абалос повідомив, що туристичний сезон в країні може розпочатися вже наприкінці червня. Крім того, чинні обмеження щодо пересування, за словами Абалоса, будуть поступово скасовуватися.

"Я сподіваюся, що від кінця червня ми почнемо туристичну діяльність. Ми повинні зробити Іспанію привабливою країною з точки зору безпеки для здоров'я", - цитує його Business Insider.

Нагадаємо, раніше уряд Італії видав указ, що дозволяє подорожувати в країну та з неї вже від 3 червня. Це розпорядження уряду також дозволить з того ж дня подорожувати регіонами Італії, що наразі жорстко обмежується.  

Повʼязані теми:

Наступна публікація