Чоловік з коронавірусом провів сім місяців у лікарні

Чоловік з коронавірусом провів сім місяців у лікарні

Фото: mirror.co.uk

57-річний Алі Сакалліоглу пролежав у лікарні 222 дні.

У Великій Британії чоловік з COVID-19 провів сім місяців у лікарні і видужав після того, як лікарі тричі хотіли відключити його від системи життєзабезпечення. 57-річний Алі Сакалліоглу пролежав у лікарні 222 дні.

Про це пише повідомляє The Mirror.

Лікарі тричі казали п'ятьом дітям Сакалліоглу попрощатися з батьком. Однак ті відмовилися дати йому померти і попросили медиків перевернути батька на живіт в останній спробі врятувати йому життя. "Надія була усім, що у нас було, і ми знали, що він не здасться", - розповів син пацієнта.

Алі повернувся додому в минулому місяці, повернення батька стало найкращим подарунком на Різдво для його рідних. Чоловік планує відзначити свято разом з із сином і своєю 52-річною коханою Шиною. Він також намагається отримати вакцину, щоб повернутися до роботи таксистом, не боючись, що хвороба знову вразить його.

Нагадаємо, прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон заявив про новий генетичний варіант коронавірусу. Він може бути на 70% більш заразним. В країні підтвердили понад 1 тисячу випадків зараження новим видом вірусу. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація