Бельгія послабить карантин напередодні Різдва

Бельгія послабить карантин напередодні Різдва

Фото: Associated Press

Нові заходи діятимуть до 15 січня.

Наступного тижня Бельгія послабить карантинні обмеження. Так, знову запрацюють непродуктові магазини, однак бари та ресторани будуть зачиненими.

Про це заявив прем'єр-міністр Бельгії Олександр де Кроо, повідомляє Politico.

Як зазначається, непродуктові магазини, які були зачиненими від 2 листопада, знову запрацюють. Однак люди повинні ходити магазинами поодинці і не можуть залишатися в одному магазині більш ніж 30 хвилин. Нові заходи діятимуть до 15 січня. Від вівторка 1 грудня, також можуть працювати музеї та басейни.

Крім того, в Бельгії послаблять комендантську годину. У Валлонії і в Брюсселі вона буде закінчуватися опівночі замість 22:00.

Домогосподарства зможуть запрошувати ще одну додаткову людину на святкування Різдва 25 грудня, яке в народі називають католицьким, а люди, які живуть самі, можуть запросити двох гостей. Напередодні Нового року такого ослаблення правил не буде, феєрверки будуть заборонені.

Прем'єр Бельгії також заявив, що зв’язується з урядами Швейцарії та Австрії з проханням закрити гірськолижні курорти. Обидві країни виступають проти цього.

Нагадаємо, у Німеччині продовжують обмежувальні заходи. Зібратися разом дозволять хіба на святкування Різдва західного обряду, яке в народі називають католицьким. 

Вдома, у аптеці та в машині: які способи тестування на коронавірус вигадали у США та Німеччині

Вдома, у аптеці та в машині: які способи тестування на коронавірус вигадали у США та Німеччині

Повʼязані теми:

Наступна публікація