Бельгія послабить карантин напередодні Різдва

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Бельгія послабить карантин напередодні Різдва

Associated Press

Нові заходи діятимуть до 15 січня.

Наступного тижня Бельгія послабить карантинні обмеження. Так, знову запрацюють непродуктові магазини, однак бари та ресторани будуть зачиненими.

Про це заявив прем'єр-міністр Бельгії Олександр де Кроо, повідомляє Politico.

Як зазначається, непродуктові магазини, які були зачиненими від 2 листопада, знову запрацюють. Однак люди повинні ходити магазинами поодинці і не можуть залишатися в одному магазині більш ніж 30 хвилин. Нові заходи діятимуть до 15 січня. Від вівторка 1 грудня, також можуть працювати музеї та басейни.

Крім того, в Бельгії послаблять комендантську годину. У Валлонії і в Брюсселі вона буде закінчуватися опівночі замість 22:00.

Домогосподарства зможуть запрошувати ще одну додаткову людину на святкування Різдва 25 грудня, яке в народі називають католицьким, а люди, які живуть самі, можуть запросити двох гостей. Напередодні Нового року такого ослаблення правил не буде, феєрверки будуть заборонені.

Прем'єр Бельгії також заявив, що зв’язується з урядами Швейцарії та Австрії з проханням закрити гірськолижні курорти. Обидві країни виступають проти цього.

Нагадаємо, у Німеччині продовжують обмежувальні заходи. Зібратися разом дозволять хіба на святкування Різдва західного обряду, яке в народі називають католицьким. 

Вдома, у аптеці та в машині: які способи тестування на коронавірус вигадали у США та Німеччині

Вдома, у аптеці та в машині: які способи тестування на коронавірус вигадали у США та Німеччині
Наступна публікація