Карантинні святкування: чи послаблять обмеження перед Різдвом у Німеччині

Карантинні святкування: чи послаблять обмеження перед Різдвом у Німеччині

Фото: Associated Press

У країні не працюватимуть, зокрема, музеї, бари, театри, кінотеатри.

У Німеччині продовжують обмежувальні заходи. Зібратися разом дозволять хіба на святкування Різдва західного обряду, яке в народі називають католицьким. 

Про це йдеться 25 листопада у сюжеті ТСН.19:30.

Так, країна продовжує карантин з невеликою паузою на Різдво 25 грудня. Лише тоді німецька влада дозволить збиратися людям удома групами до 10 людей. Це вже попередньо узгодили на нараді у федеральної канцлерки Ангели Меркель. Однак ця нарада ще триває, тому остаточне рішення буде згодом. 

Водночас у країні почали скасовувати різдвяні базари. Уже наступними вихідними у Німеччині розпочинається святковий сезон і німці прикрашатимуть оселі різдвяними вінками, запалюватимуть на них першу свічку, однак погуляти зазвичай переповненими різдвяними ринками й помилуватися прикрашеними ятками цього року громадяни Німеччини не зможуть, бо більшість ринків буде зачинено. Не працюватимуть і музеї, бари, театри, кінотеатри, ресторани ж працюватимуть на доставку.

Магазини будуть відчиненими до 20 грудня, однак всередину пускатимуть значно менше людей, влада просить німців робити закупи перед святами впродовж тижня, а не вихідними.

Школярів хочуть відправити на канікули раніше, щоб перед святкуванням Різдва якомога більше обмежити контакти. 

У Німеччині також розглядають заборону піротехніки у новорічні свята, щоби зменшити кількість травмованих людей феєрверками та, таким чином, знизити навантаження на лікарів.

Європейський карантин: чи послаблять обмеження перед Різдвом у Німеччині

Європейський карантин: чи послаблять обмеження перед Різдвом у Німеччині

Нагадаємо, про послаблення карантину останніми днями заявили одразу кілька європейськи країн. Серед них — Франція. Там дуже поступово й обережно послаблюватимуть обмеження. 

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація