У Вінниці помер відомий письменник, який двічі перемагав коронавірус

Автор
Оксана РудаОксана Руда
Дата публікації
Перегляди
1228
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Вінниці помер відомий письменник, який двічі перемагав коронавірус

Пішов з життя відомий письменник, прозаїк Микола Рябий.

Помер відомий письменник з Вінниччини Микола Рябий. Він двічі перемагав COVID-19, але, на жаль, його підвело хворе серце. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила донька письменника Людмила Мрачковська.

"Два місяці він боровся за життя у коронавірусній лікарні, що її розгорнули на базі протитуберкульозного диспансеру. За такої обширної двобічної пневмонії, яка була у нього, шанси перемогти "ковід", особливо зважаючи на поважний вік, були мінімальні. Але тато таки переміг "ковід" і вже готувався виписуватись додому, як підвело хворе й змучене серце. Двічі лікарі повертали його до життя, але все має межу. Навіть така потужна сила духу й воля до життя, які були у батька, вичерпались..." – написала Мрачковська.

Про смерть письменника повідомив і голова обласної письменницької організації Вадим Вітковський.

"Перестало битися серце великого патріота України, видатного письменника Миколи Олександровича Рябого, який десятки років свого життя і титанічної творчості романіста на сторожі української державності тримав своє палке слово", - написав він.

Зазначимо, Микола Рябий — український письменник, відомий прозаїк, публіцист, перекладач. Член Національної спілки письменників України (1976), Національної спілки журналістів України.

Народився 7 грудня 1936 року в селі Заболотне Крижопільського на Вінниччині. Закінчив Київський гірничий технікум (1956). Працював майстром на шахті, в кар'єрах Джуринського комбінату стінових матеріалів, що на Шаргородщині.

У 60-ті роки розпочав журналістську діяльність. Друкувався у місцевій пресі, працював у Брацлаві в районній газеті "Шлях Ілліча". Після закінчення заочно факультету журналістики Київського університету (1967) вдосконалював журналістський досвід в газетах "Комсомольське плем'я", "Вінницька правда", "Подолія".

Нагадаємо, зірка стрічки "Людина-амфібія" Володимир Коренєв помер від коронавірусу.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1228
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація