У Китаї коронавірусом заразилися ще понад три десятки людей

У Китаї коронавірусом заразилися ще понад три десятки людей

Фото: Associated Press

Напередодні в КНР вперше виявили новий штам COVID-19.

У неділю, 3 січня, материковий Китай повідомив, що зафіксував 24 нові випадки активної форми COVID-19. Також в країні зареєстрували ще 8 пацієнтів із безсимптомним перебігом захворювання.

Про це пише People's Daily, Chinа.

Більшість хворих привезла інфекцію з-за кордону, тоді як вісім "активних" пацієнтів підхопили недугу всередині країни. Так, чотири випадки місцевого зараження виявили у провінції Хейлунцзян, два в Ляоніні, а також по одному в Пекіні та Хебеї.

Загалом у Китаї на лікуванні залишаються 395 пацієнтів із активною формою COVID-19, стан дев'яти з них оцінюють як критичний. 

Від початку спалаху в країні на SARS-CoV-2 захворіли 87 117 людей. 4 634 пацієнти померли, тоді як понад 82 тисячі вже одужали. 

Напередодні у Китаї вперше виявили новий штам коронавірусної інфекції. Недугу діагностували у 23-річної китайської студентки, яка 14 грудня повернулася з Великої Британії. 

Нагадаємо, спалах нового коронавірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Всесвітня організація охорони здоров'я дала офіційну назву коронавірусній хворобі - COVID-19. У самому Китаї її раніше назвали NCP (Novel Coronavirus Pneumonia), що означає - пневмонія, яка викликається новим типом коронавірусу.

Після жорсткої боротьби із пандемією COVID-19 жителі Китаю поступово повертаються до звичного життя: робітники знову працюють на фабриках, для студентів поновилося очне навчання, а біля популярних ресторанів скупчуються черги. А ще на початку пандемії китайський уряд придушував попередження про спалах невідомої інфекції, звинувачуючи лікарів з Уханя, які розповідали про хворобу в соцмережах, у "поширенні чуток". 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація