У ЗСУ виявили понад 20 випадків коронавірусу

У ЗСУ виявили понад 20 випадків коронавірусу

Фото: Міноборони України

Лише за минулу добу зафіксували 4 випадки.

У Збройних силах України зареєстровано 23 випадки захворювання на коронавірус, за останню добу підтверджено 4 нові випадки.

Про це повідомили у пресслужбі командування медичних сил ЗСУ.

"На 07:00 15 квітня в Збройних силах України зареєстровано 23 випадки захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, з них одна людина одужала і одна померла", - йдеться в повідомленні.

За добу підтверджено 4 нові випадки захворювання: 

  • у військовослужбовця Житомирського гарнізону, який від 8 квітня перебував на ізоляції після контактування з хворою особою, а 14 квітня його забрали до інфекційного відділення Житомирського військового госпіталю, стан здоров`я задовільний;
  • військовослужбовця Одеського гарнізону, який від 9 квітня перебуває на стаціонарному лікуванні в ВМКЦ Південного регіону з діагнозом "пневмонія", його стан середнього ступеня важкості;
  • військовослужбовця Вінницького гарнізону, який від 11 квітня перебував на самоізоляції через контакт із інфікованою особою, його стан задовільний, він продовжує лікування у домашніх умовах під наглядом медичної служби;
  • військовослужбовця Хмельницького гарнізону, який від 7 квітня перебуває на лікуванні в Чернівецькій обласній клінічній лікарні з діагнозом "підозра на COVID-19", стан його здоров`я задовільний, продовжує лікування.

Як зазначається, на ізоляції, зокрема на самоізоляції, перебувають 307 осіб, з них у 47 осіб термін ізоляції завершується у найближчі 3 доби.

Окремо у командуванні зауважили, що аналіз захворювань серед військових та цивільного населення свідчить про те, що найчастіше інфекція поширюється під час епізодичних зустрічей з найближчими людьми (друзями та рідними), що не входять до кола осіб, з якими відбувається спілкування щодня або проживання разом.

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста.

За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 3 квітня карантин посилили: ввели обов’язкову 14-денну обсервацію для осіб, які прибувають з-за кордону, заборонили пересуватися вулицями більш ніж двом особам, крім випадків супроводу дітей.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація