У Південній Кореї, попри карантин та нові випадки коронавірусу, почалися парламентські вибори

У Південній Кореї, попри карантин та нові випадки коронавірусу, почалися парламентські вибори

Фото: Associated Press

За добу в Південній Кореї від ускладнень COVID-19 померли троє пацієнтів.

У середу, 15 квітня, Південна Корея повідомила про ще 27 випадків нової коронавірусної інфекції

Це один із найменших добових приростів від 19 лютого, коли в країні спалахнула інфекція. Про це із посиланням на Корейські центри контролю та профілактики захворювань повідомляють CNBC та портал Worldometer, який у режимі реального часу цілодобово збирає статистику з усього світу. 

Водночас, за добу в Південній Кореї від ускладнень COVID-19 померли троє пацієнтів.

Загалом від початку спалаху на нову коронавірусну інфекцію у Південній Кореї захворіли 10 591 людей. 225 пацієнтів померли від ускладнень COVID-19, тоді як понад 7,3 тисяч осіб одужали та виписалися з медзакладів. Раніше повідомлялося, що  щонайменше 940 пацієнтів прибули з-за кордону та заразилися за межами країни впродовж останніх трьох тижнів.

А тим часом в країні о шостій ранку за місцевим часом середи, 15 квітня, одночасно почали працювати понад 14 тисяч виборчих дільниць, де відбуватиметься голосування за кандидатів до 21-го складу парламенту. І хоча, попри карантин, в країні не скасували виборчий процес, у цьому році його проведуть за новими правилами. Зокрема, усі дільниці перед відкриттям продезінфікували, а виборців зобов'язали носити маски та перевіряти температуру при вході до приміщення. 

У Південній Кореї вчені виявили 38 антитіл, які можуть нейтралізувати коронавірус. Раніше корейські вчені заявили, що виявили нову властивість у коронавірусу COVID-19. Виявилося, що він може "оживати" у пацієнтів, які вже вилікувалися. 

Спалах почався у місті Тегу, де підтвердили близько 8 тисяч випадків коронавірусу. Влада стверджує, що “суперпоширювачем” інфекції територією країни стала членкиня "Церкви Ісуса Шінчонджі". Що про це відомо – читайте у матеріалі ТСН.ua.

У лютому Південна Корея була однією з найбільш уражених новим коронавірусом країн, нині ж у світі за кількістю інфікованих вона на 22-му місці. Уповільнити поширення інфекції допомогло масове тестування, суворі карантинні заходи, а також обмеження на в'їзд іноземців. 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація