У МОЗ розповіли, коли відкриють фітнес-центри та басейни

У МОЗ розповіли, коли відкриють фітнес-центри та басейни

Фото: Associated Press

На третьому етапі карантину запрацюють такі заклади.

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив, що від 1 червня буде відновлена робота спортивних комплексів, фітнес-центрів разом з басейнами. Про це він заявив під час брифінгу.

Коли ми ухвалюємо рішення щодо того чи іншого пом`якшення на різних етапах виходу з карантину, ми, в тому числі, дивимося на епідемічну ситуацію, яка є в різних країнах світу... Тому нами було ухвалено рішення, що, починаючи від 1 червня, тобто, з третього етапу виходу з карантину буде відновлена робота спортивних комплексів, фітнес-центрів разом з басейнами

заявив він.

Нагадаємо, 18 травня у МОЗ назвали правила роботи спортзалів під час карантину в Україні та оголосили перелік заборон та необхідних правил:

  • Усім відвідувачам проводиться температурний скрінінг під час входу до закладу.
  • Відвідування закладу заборонять особам, у яких температура тіла понад 37.2 градуси або є ознаки респіраторних захворювань. 
  • Дозволяється одночасне перебування клієнтів у закладі з розрахунку не більше однієї особи на 10 квадратних метрів площі зали для індивідуальних занять та однієї особи на 5 квадратних метрів площі зали для групових/командних занять (не більше 10 осіб у групі).
  • Проведення групових/командних занять проводиться виключно за попереднім записом. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація