Майже половина областей України не готова до послаблення карантину: Кабмін опублікував мапу

Майже половина областей України не готова до послаблення карантину: Кабмін опублікував мапу

Фото: Associated Press

Чернівецька область не "проходить" одразу за двома показниками з трьох.

Кабінет міністрів України опублікував мапу готовності областей України до другого етапу виходу з карантину (за виключенням окупованого Криму) за трьома показниками, які нещодавно затвердив уряд за поданням МОЗ.

Показники: інцидентність, заповненість ліжок у медзакладах , які відведені для лікування хворих, і показник тестування на сто тисяч населення. За всіма трьома показниками готові перейти до другого етапу послаблень 13 областей, а не готові – 11 областей. З тих областей, що не є готовими, шість не провели достатньої кількості тестувань (Луганська, Донецька, Дніпропетровська, Полтавська, Миколаївська, Хмельницька), чотири – мають досі велику кількість нових випадків (Київська та Київ, Рівненська, Волинська, Закарпатська), і одна область – Чернівецька – має перевищення нормативу одразу за двома показниками – рівень захворюваності та заповнення лікарняних ліжок.

Фото: Кабінет Міністрів України

Нагадаємо, від 22 травня в Україні розпочали пом’якшувати карантинні обмеження, які ввели через поширення коронавірусу. Але не всі області готові переходити на етап послаблення карантину. У Київській, Чернівецькій, Волинській та Рівненській областях лишаються суворі обмеження. Про це ще 18 травня повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов. 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація