Степанов розповів, як забезпечені лікарні Чернівецької області

Степанов розповів, як забезпечені лікарні Чернівецької області

На этом фото, сделанном в понедельник, 4 мая 2020 года, глава отделения интенсивной терапии Константин Дроник в специальном защитном костюме помогает пациенту с кислородной маской в Черновицкой областной больнице / Фото: Associated Press

Медики у лікарнях, які відвідав міністр, повністю забезпечені засобами захисту.

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов розповів, як він відвідав лікарні Чернівецької області. Про це він заявив під час брифінгу.

"Вчора я перебував з робочим візитом в Чернівецькій області - це область, яка має найбільшу кількість хворих, яка першою стикнулась з covid -19 і було дуже важливо побачити на власні очі, поспілкуватися з лікарями. Я відвідав дві лікарні: це обласна клінічна лікарня та міська лікарня міста Чернівці. Це лікарні, які мають найбільше навантаження, найбільшу заповненість ліжок. Що можу сказати: всі ці лікарні забезпечені в повному обсязі засобами індивідуального захисту, залишки у них мінімум на місяць", - розповів він.

Фото: ТСН.ua

За його словами, забепеченння засобами захисту медиків - це обов’язок держави.

Степанов зазначив, що у Чернівецькій області медикам виплатили підвищену заробітну плату, які лікують коронавірусних хворих.

Нагадаємо, Чернівецька область не буде відсьогодні пом'якшувати карантин.

Повʼязані теми:

Наступна публікація