У Львові лікарні заповнені майже на 95%

У Львові лікарні заповнені майже на 95%

Фото: УНІАН

Упродовж останнього тижня у місті зменшилася кількість зафіксованих хворих на коронавірус, порівняно з минулим тижнем.

Медичні заклади Львова заповнені на 95% у зв'язку з пандемією нового коронавіруса COVID-19. Разом з цим, протягом останнього тижня у місті зменшилася кількість виявлених позитивних ПЛР-аналізів на COVID-19, порівняно з минулим тижнем.

Про це повідомляє Львівська міська рада.

Як повідомив керівник управління охорони здоров’я Львівської міськради Володимир Зуб, попри те, що ситуація з коронавірусом в місті стабілізується, заповненість у лікарнях Львова становить 95%. 

"За цю добу в нас зареєстровано 152 нових випадки (у Львівській області - ред.), з них 54 - у Львові. Це нас певною мірою тішить, тому що впродовж останнього тижня, як правило, у нас показник коливається на рівні 46, 32, 31 випадків, сьогодні - 54. Якщо в попередні тижні в нас було 70, 80 і навіть 100 випадків, то зараз ми бачимо певну стабілізацію. Але це не означає, що ситуація пішла на спад, тому що в наші стаціонари дуже багато пацієнтів надходять щодня", - зазначив він.

Він зауважив, що хоча з лікарень щодня виписують пацієнтів, однак "рівно стільки ж і поступає".

"Напруга трохи менша, однак кількість хворих достатньо висока. Так, зокрема, в лікарні швидкої допомоги перебуває 70 осіб, з них 5 - в реанімації, 4 - на апараті штучної вентиляції легень, в першій лікарні - понад 80 осіб, і ще 70 осіб перебуває у восьмій міській лікарні", - додав керівник управління охорони здоров’я ЛМР.

Нагадаємо, в Україні 3 липня зранку число інфікованих коронавірусом піднялося до 46 763. Кількість випадків COVID-19 за останню добу зросла на понад 800 випадків.

Спека як ліки: чи боїться коронавірус палючого сонця

Спека як ліки: чи боїться коронавірус палючого сонця

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація