Трамп заявив, що все "більше і більше" злиться на Китай через пандемію коронавірусу

Трамп заявив, що все "більше і більше" злиться на Китай через пандемію коронавірусу

Фото: Associated Press

Очільник США неодноразово звинувачував Китай у пандемії.

Американський президент Дональд Трамп розізлився на Китай через пандемію COVID-19.

Про це очільник США написав у своєму Twitter.

"Поки я спостерігаю, як пандемія поширює своє потворне обличчя по всьому світу, включаючи величезний збиток, який вона завдала США, я все більше і більше злюся на Китай. Люди можуть це бачити, і я це відчуваю!" - заявив Трамп.

Нагадаємо, що у травні американський президент стверджував, що Китай міг зупинити пандемію COVID-19 ще на початку спалаху. "І цього могло б ніколи не статися, можна було б зупинити це ще на початку, в Китаї. Це слід було зупинити просто біля джерела, але цього не зробили", - наголошував Трамп.

Раніше очільник США також заявляв, що "помилка" Китаю спричинила поширення пандемії COVID-19. "На мою думку, вони помилилися. Вони намагалися його приховати, намагалися гасити. Це як пожежа, - сказав очільник США. - Ви знаєте, це справді як намагання загасити пожежу. Вони не могли загасити полум'я". 

Окрім того, нещодавно радник Білого дому з торгової політики Пітер Наварро назвав COVID-19 "продуктом Комуністичної партії Китаю" та припустив, що китайський уряд міг навмисно створити вірус. 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація