Степанов розповів, коли коронавірус в Україні піде на спад

Степанов розповів, коли коронавірус в Україні піде на спад

Фото: ТСН.ua

За словами очільника МОЗ, сезонність коронавірусу не така, як у звичайного грипу.

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов прогнозує, що друга хвиля коронавірусу в Україні мала б піти на спад після закінчення цієї зими вже з березня. Утім до цього епідеміологічна ситуація буде напруженою.

"Мені здається, що така напружена ситуація другої хвилі триватиме до березня 2021 року. Це не означає, що до березня щоденно буде зростати (кількість інфікованих коронавірусом, - ред), але буде рости ще 100% довго", - сказав міністр у програмі "Зе Інтерв'юер".

Очільник МОЗ звернув увагу, що коронавірус - це все ж таки респіраторна хвороба, і в березні починається спад будь-яких респіраторних захворювань, які мають сезонність.

"Коронавірус довів, що у нього сезонність не така, як у звичайного грипу, але все ж влітку у нас були невеликі цифри", - зазначив очільник МОЗ.

Степанов також пояснив, що відповідний прогноз щодо очікуваного спаду COVID-19 у березні наступного року дають українські та зарубіжні епідеміологи.

Нагадаємо, у Всесвітній організації охорони здоров’я заявили, що карантинні заходи проти коронавірусу знижують поширення грипу.

Коронавірус в Україні: за добу - майже 14 тисяч позитивних тестів

Коронавірус в Україні: за добу - майже 14 тисяч позитивних тестів

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація