Степанов розповів, чи посилюватимуть карантин в Україні

Дата публікації
Перегляди
11к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Степанов розповів, чи посилюватимуть карантин в Україні

Фото: УНІАН

Він звернувся до всіх громадян не нехтувати тими правилами, які запроваджує Міністерство.

Через велику кількість нових хворих на коронавірус в Україні впродовж останніх днів, Україна може повернутися до минулих етапів карантинних обмежень. Тобто карантин можуть посилювати.

Про це в ефірі ТСН.19:30 заявив міністр охорони здоров'я Максим Степанов.

"Один із головних критеріїв – це кількість захворюваності і той ріст, який ми бачимо. кількість звернень з симптомами, заповнення ліжок, достатня системне реагування і надання медичної допомоги. Я вам наведу приклад, що з 1 червня в Києві заповненість була 35%тих лікарень, які визначені для боротьби з COVID-19, а сьогодні 46%. 11 відсотків за 11 днів - це дуже багато", – сказав він.

На питання, чи є вірогідність, що країна може повернутися до попередніх етапів карантину, міністр відповів:

"Там є декілька параметрів. Це кількість захворювання на 100 тисяч населення, заповненість ліжок - це головні параметри і як швидко вони зростають. При досягненні певних цифр, ми одразу будемо говорити, що треба перейти на той етап, який був раніше. Там є декілька показників, які нам чітко кажуть про картину. Саме тому я звертаюсь до всіх громадян не нехтувати тими правилами, які запроваджує Міністерство".

Раніше повідомлялося, що в Україні 12 червня зранку число інфікованих коронавірусом піднялося до 29 753. Кількість випадків COVID-19 за останню добу зросла на понад 600 випадків. 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Дата публікації
Перегляди
11к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація