Дружина Зеленського підхопила коронавірус

Дружина Зеленського підхопила коронавірус

Фото: УНІАН

Володимир Зеленський та діти також пройшли тестування, їхні результати негативні.

У дружини президента України Олени Зеленської виявили коронавірус - вона отримала позитивний результат тесту на COVID-19. 

Про це повідомляє Офіс президента.

Зазначається, що перша леді почувається добре та не має жодних симптомів хвороби. Зараз вона перебуває на амбулаторному лікуванні, ізольовано від інших членів сім’ї.

Володимир Зеленський та діти також пройшли тестування, їхні результати негативні.

"Під час робочих зустрічей та в побуті перша леді постійно дотримувалася правил карантину та рекомендацій МОЗ, а також, відповідно до вимог протоколу безпеки, регулярно проходила тестування на COVID-19. Результати попереднього тесту, зробленого на початку червня, були негативні", - кажуть в ОП.

Де та коли саме могло відбутися зараження – поки що невідомо, проводиться епідеміологічне розслідування. Усім контактним особам одразу повідомлено про потенційну небезпеку інфікування. Їм рекомендовано дотримуватися самоізоляції та за можливості також пройти тестування.

Раніше Зеленський заявляв, що хотів спеціально заразитися коронавірусом, аби на власному прикладі показати, що це реальна загроза. Від цієї ідеї його відмовили.

Фото: ТСН.ua

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація