Смертність від коронавірусу зросла на 60% - ВООЗ

Смертність від коронавірусу зросла на 60% - ВООЗ

Фото: Associated Press

"Святкування можуть дуже швидко перетворитися на траур", - застерегли у ВООЗ, нагадавши про необхідність дотримуватися протиепідемічних заходів.

Впродовж шести останніх тижнів світовий показник смертності від COVID-19 зріс приблизно на 60%.

Про це йдеться на сайті Всесвітньої організації охорони здоров'я.

Зазначається, що найбільше летальних випадків фіксують у Європі та Сполучених Штатах Америки. За даними сайту Джона Гопкінса, у світі станом на ранок суботи, 12 грудня, від ускладнень коронавірусу померли 1 592 795 людей.

Найбільше летальних випадків зареєстрували у США (295 182 смерті), Бразилії (179 765 смертей), Індії (142 186 смертей) та Мексиці (113 019 смертей).

"Святкова пора - це час для відпочинку та святкування - але ми не повинні розслаблятися. Святкування можуть дуже швидко перетворитися на траур, якщо ми не вживемо належних запобіжних заходів", - наголосили у ВООЗ.

Раніше директор Всесвітньої організації охорони здоров'я Тедрос Аданом Ґебреєсус порадив, як не заразитися коронавірусом на різдвяні свята.

Нагадаємо, що ВООЗ запідозрили у приховуванні документу, який викривав неготовність Італії до боротьби з пандемією COVID-19 через нібито недбалість співробітників МОЗ.

В Україні смертність від коронавірусу досягла 3%

В Україні смертність від коронавірусу досягла 3%

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація