У Південній Кореї зафіксували найвищий від початку пандемії добовий приріст заражень коронавірусом

У Південній Кореї зафіксували найвищий від початку пандемії добовий приріст заражень коронавірусом

Фото: Associated Press

Понад 70% нових випадків зареєстрували у Сеулі та сусідніх районах.

У суботу, 12 грудня, Південна Корея повідомила про рекордні 950 нових випадків захворювання на COVID-19. Попередній найвищий добовий приріст в країні зафіксували 29 лютого, коли коронавірус підтвердили у 909 людей.

Про це із посиланням на Корейське агентство з контролю та профілактики захворювань (KDCA) повідомляє The Guardian.

Зазначається, що 928 людей заразилися всередині країни, тоді як ще 22 привезли інфекцію з-за кордону. Водночас понад 70% нових випадків зареєстрували у Сеулі та сусідніх районах.

Загалом від початку спалаху в Південній Кореї SARS-CoV-2 "підхопили" 41 736 громадян, 578 з яких померли від ускладнень захворювання.

Попри посилення карантинних обмежень та запровадження комендантської години для ресторанів та більшості підприємств від вівторка, 8 грудня, Південна Корея зазнає третьої хвилі коронавірусу. Лише цього тижня в країні виявили близько шести сотень інфікованих.

Нагадаємо, що влітку впродовж тривалого періоду добовий показник хворих на коронавірус у Південній Кореї не перевищував 50. Прем'єр-міністр Чон Се Гюн у п'ятницю назвав епідеміологічну ситуацію "критичною" та заявив, що направить близько 800 військових, поліцейських та урядових працівників у кожен район Сеулу, щоб допомогти відстежити потенційних хворих.

Нагадаємо, що у березні уряд винуватив у спалаху нової інфекції членкиню "Церкви Ісуса Шінчонджі", через що наполягав на обмеженні масових церковних зібрань. 

Нині ж в країні борються одразу з кількома додатковими джерелами спалахів коронавірусу. 

У лютому Південна Корея була однією з найбільш уражених новим коронавірусом країн. Вважають, що уповільнити поширення інфекції допомогло масове тестування, суворі карантинні заходи, а також обмеження на в'їзд іноземців. 

Знаменитий південнокорейський режисер Кім Кі Дук помер від ускладнень коронавірусу

Знаменитий південнокорейський режисер Кім Кі Дук помер від ускладнень коронавірусу

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація