Нові спалахи коронавірусу охопили країни Європи

Нові спалахи коронавірусу охопили країни Європи

Фото: Associated Press

А в Мілані реквіємом Верді вшанували пам’ять померлих від COVID-19.

Одразу кілька країн Європи повідомили про нові спалахи коронавірусної хвороби COVID-19. У Чехії, Франції, Іспанії та Італії фіксують рекордно високу добову кількість нових випадків.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Так, у Чехії за добу виявили майже 800 випадків. Це найбільший добовий приріст від початку пандемії. У Празі знову вимагають носити маски в магазинах та скорочують години роботи ресторанів і клубів.

В Іспанії за добу виявили 4,5 тисячі заражених. Востаннє такі цифри були в квітні. Іспанська влада не відкидає відновлення частини карантинних обмежень і скаржиться, що іспанці дедалі частіше ігнорують вимогу про дистанцію.

Рекордні стрибки заражень в останні дні фіксують у Франції та Італії. Це пов’язують із тим, що нині багато людей повертаються із відпусток, що пришвидшує поширення вірусу.

А в Мілані реквіємом Верді вшанували пам’ять померлих від COVID-19. У Міланському соборі грав усесвітньо відомий оркестр театру "Ла Скала".

Країни Європи охопили нові спалахи COVID-19

Країни Європи охопили нові спалахи COVID-19

Нагадаємо, що в Україні 5 вересня зранку число інфікованих коронавірусом збільшилося до 133 787. За останню добу кількість випадків COVID-19 зросла на рекордні 2 836.

Читайте також:

  • МОЗ оновило список країн за поширенням коронавірусу: що змінилося у "червоних" та "зелених" зонах
  • ВООЗ не очікує масової вакцинації від коронавірусу до середини 2021 року
  • У США озвучили прогноз щодо кількості американців, які помруть від ускладнень коронавірусу до січня

Повʼязані теми:

Наступна публікація