Степанов розповів, як на боротьбу з коронавірусом витратять $135 млн від Світового банку

Степанов розповів, як на боротьбу з коронавірусом витратять $135 млн від Світового банку

Фото: Роман Балук

МОЗ працює над реалізацією угоди зі Світовим банком, яка була підписана у травні.

135 млн доларів США від Світового банку в Україні будуть використані на переобладнання та навчання персоналу відділень екстреної медичної допомоги опорних лікарень та придбання медичного обладнання, витратних матеріалів для запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVID-19.

Про це на брифінгу у суботу, 5 вересня, повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов, передає пресслужба відомства.

За його словами, МОЗ працює над реалізацією угоди зі Світовим банком, який виділив 135 млн доларів США в рамках проєкту з покращення системи охорони здоров'я в Україні та для запобігання поширенню COVID-19. Ця угода була підписана у травні.

Зокрема планується, що 30,3 млн доларів США будуть використані на реалізацію заходів з протидії пандемії COVID-19. Наразі МОЗ активно співпрацює з агенціями ООН у питаннях закупівлі медичного обладнання, матеріалів та технічної допомоги для лікарень та лабораторних центрів.

"Вже затверджені специфікації на обладнання та матеріали. Ми будемо закуповувати ПЛР-тести з розрахунку на 1,2 млн досліджень, прилади для ПЛР-діагностики та інше лабораторне обладнання на загальну суму 23 млн доларів США. Вони будуть закуплені та поставлені в наші лабораторні центри", – повідомив Максим Степанов.

Нагадаємо, що в Україні 5 вересня зранку число інфікованих коронавірусом збільшилося до 133 787. За останню добу кількість випадків COVID-19 зросла на рекордні 2 836.

За добу в Україні підтвердили 2 тисячі 723 нових випадків захворювання на коронавірус

За добу в Україні підтвердили 2 тисячі 723 нових випадків захворювання на коронавірус

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація