На Волині від коронавірусу помер депутат

На Волині від коронавірусу помер депутат

Антон Богдан, фото / Рожищенська міська рада

Недуга здолала 62-річного Антона Богдана.

У Волинській області помер депутат Рожищенської міської ради Антон Богдан. Серце 62-річного чоловіка перестало битися у четвер, 1 жовтня.

Про це повідомляється на сайті Рожищенської міської ради.

"Відійшов у Вічність депутат Рожищенської міської ради, голова постійної комісії міської ради з питань депутатської діяльності та етики, дотримання прав людини, законності та правопорядку, земельної реформи, екології та раціонального використання природних ресурсів – Богдан Антон Васильович", — йдеться у повідомленні.

Колеги висловили співчуття рідним покійного.

"Світла пам'ять залишиться в серцях тих, хто його знав. Ми тужимо разом із вами", — зазначили в міській раді.

За даними місцевого видання "Район.Рожище", депутат помер внаслідок коронавірусної інфекції. Антон Богдан боровся із COVID-19 в лікарні у Боголюбах.

Антон Васильович Богдан закінчив Львівський політехнічний інститут за спеціальністю "технологія машинобудування". З 2006 року працював приватним підприємцем.

Був головою постійної комісії міської ради з питань депутатської діяльності та етики, дотримання прав людини, законності та правопорядку, земельної реформи, екології та раціонального використання природних ресурсів. Також Антон Богдан — позапартійний депутат.

Нагадаємо, нещодавно від коронавірусу померла 67-річна депутатка Львівської обласної ради Мирослава Лісна.

Повʼязані теми:

Наступна публікація