"У будь-якій системі є межа": Степанов озвучив сумну перспективу лікування хворих на COVID-19

"У будь-якій системі є межа": Степанов озвучив сумну перспективу лікування хворих на COVID-19

Фото: УНІАН

В Україні може не вистачити медиків для порятунку інфікованих коронавірусом.

В Україні триває стрімке зростання випадків інфікування коронавірусом, а також показника госпіталізації хворих на COVID-19. Наразі лікування в умовах стаціонару проходять 15 797 інфікованих коронавірусом осіб.

Про це під час онлайн-брифінгу повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов.

Він наголосив, що за останні шість місяців МОЗ в рази збільшило потужності вітчизняної системи охорони здоров’я, утім цього може виявитися замало.

"Ми постійно вводимо нові лікарні для лікування хворих на COVID-19, нарощуємо тестування, збільшуємо кількість ліжок з підведеним киснем… Але в будь-якій системі є своя межа. Ми можемо скільки завгодно вводити нові ліжка, підводити кисень, але у нас банально може не вистачити медичних працівників, які надають меддопомогу і рятують", - сказав Максим Степанов.

Міністр нагадав, що за минулу добу в українські лікарні було госпіталізовано 801 особу та вкотре закликав дотримуватися протиепідеміологічних заходів.

Нагадаємо, в Україні 2 жовтня зранку число інфікованих коронавірусом піднялося до 208 959. Кількість випадків COVID-19 за останню добу зросла 4633, що є новим антирекордом від початку пандемії. 

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація