МОЗ оновило перелік карантинних зон: "червоні" 10 областей і Київ

МОЗ оновило перелік карантинних зон: "червоні" 10 областей і Київ

Фото: УНІАН

У регіонах стабілізуються показники, які визначають рівень епідемнебезепеки.

Міністерство охорони здоров'я оновило карантинні зони в Україні.

Про це свідчать дані, оприлюднені на сайті МОЗ 28 квітня. 

Суворі обмеження залишаються у 10 регіонах: Київ, Житомирська, Запорізька, Київська, Миколаївська, Полтавська, Сумська, Харківська, Хмельницька та Чернігівська області. 

У регіонах стабілізуються показники, які визначають рівень епідемнебезепеки. З госпіталізацією хворих із коронавірусом. Найбільші цифри залишаються у Хмельницькій області: сьогодні - 95,5. Вчора показник був - 96,6. У Києві, який на межі переходу до "жовтого" рівня, показник становить 53,5. Норма - 60 на 100 тисяч населення.

"Жовтих" областей шість: Херсонська, Івано-Франківська, Закарпатська, Чернівецька, Одеська та Львівська. Слід зауважити, що п'ять регіонів вийшли з "червоного" рівня, де перебували півтора місяця.

У "помаранчевій" зоні - дев'ять регіонів - Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Кіровоградська, Луганська, Рівненська, Тернопільська і Черкаська області.

Як повідомлялося, в Україні станом на ранок 28 квітня зафіксовано 9 590 нових випадків коронавірусу. Протягом доби від COVID-19 померла 451 людина, ще 17 391 одужала. Було проведено 99 112 тестів. 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація