Bloomberg опублікував рейтинг країн, які найкраще впорались із епідемією COVID-19

Bloomberg опублікував рейтинг країн, які найкраще впорались із епідемією COVID-19

Фото: Associated Press

На думку аналітиків найкраща ситуація в Сінгапурі, Новій Зеландії та Австралії.

Американське видання Bloomberg опублікувало рейтинг країн, які на їхню думку, за останній місяць найкраще впорались із епідемією коронавірусу

Про це йдеться на сайті Bloomberg. 

Рейтинг укладався із врахуванням таких параметрів, як індекс інфікованих, рівень смертності від коронавірусу, кількість проведених тестів та відсоток виявлення хворих, масштаби вакцинації та надійність карантинних заходів. 

Перше місце в рейтингу Bloomberg посів Сінгапур. Ця країна запровадила ефективні карантинні заходи та провела активну вакцинацію, що допомогло зупинити поширення коронавірусу. 

"Трійка найкращих - Сінгапур, Нова Зеландія та Австралія. Ці країни ​​здатні забезпечити допандемічну якість життя свого населення, за винятком міжнародних подорожей, які в основному закриті, щоб запобігти повторному проникненню вірусу", - йдеться у повідомленні. 

Фото: Bloomberg

Останні місця у рейтингу посіли Польща та Бразилія. На думку аналітиків, в цих країнах роблять недостатньо кроків, щоб побороти коронавірус. 

Також ЗМІ стверджує, що багаті країни, як США та Японія, концентрують у себе велику кількість вакцин, через що у бідніших державах є проблема із щепленням. 

Зазначимо, що України немає у рейтингу Bloomberg. 

Нагадаємо, президент України Зеленський попередив про черговий спалах коронавірусу після Великодня.

Коронавірус в Україні: за останню добу хвороба забрала 432 життя

Коронавірус в Україні: за останню добу хвороба забрала 432 життя

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Локдаун в Україні 2021
Наступна публікація