Лікар розповів, яка дієта допоможе інфікованому коронавірусом

Лікар розповів, яка дієта допоможе інфікованому коронавірусом

Фото: Pexels

Перш ніж розглянути інші способи, як допомогти собі пережити симптоми COVID-19, прислухайтеся до порад лікаря.

Експерти розповіли, як найкраще боротися з легкою формою COVID-19 в домашніх умовах. Однією з головних речей, на їхню думку, є дієта.

Про це пише Good Housekeeping.

У разі виявлення симптомів коронавірусу, першим кроком має бути звернення до лікаря первинної медичної допомоги. Навіть, якщо вам не потрібна негайна госпіталізація, у вас можуть бути вже наявні захворювання, через які деякі поради та вказівки не рекомендуються виконувати.

Рекомендації щодо лікування COVID-19 у всіх будуть різними, і оскільки це відносно нове захворювання, немає жодного препарату, який може пришвидшити одужання.

Доктор медичних наук, начальник відділу інфекційних хвороб Великого Балтиморського медичного центру Теодор Бейлі каже, що медпрацівник може призначити противірусний препарат або протизапальні препарати після того, як вам поставлять діагноз.

Експерти вважають, що дієта повинна допомогати при COVID-19. Зниження апетиту було названо найпоширенішим побічним ефектом для більшості. Але, на думку Бейлі, легкі закуски або збільшення кількості рідини, може допомогти організму краще реагувати на симптоми.

Лікар рекомендує вживати більше необробленої їжі та продукти з високим вмістом мінералів і антиоксидантів.

"Ви повинні докласти максимум зусиль, щоб підтримувати збалансовану дієту, нормальне споживання калорій і, безумовно, підтримувати хорошу гідратацію. Подвоюйте фрукти, овочі, бобові, цільні зерна, такі як крохмальний коричневий рис або пшениця, і нежирне м’ясо, коли це можливо", - каже він. 

Доктор медичних наук рекомендує тримайтися подалі від наступних продуктів, оскільки кожен з них може перешкоджати здатності вашого організму боротися із симптомами:

  • Надмірно солона їжа, включаючи оброблені закуски або м’ясо, як бекон.
  • Цукрова їжа, особливо з високим вмістом цукру, як печиво та тістечка.
  • Солодкі фруктові напої.

Збалансоване харчування під час одужання може допомогти організму почуватися енергійнішим. Важливо також почати займатися фізичними вправами. "Можливо, щодня гуляйте на вулиці, якщо можете безпечно це робити", - говорить Бейлі.

Нагадаємо, у Великій Британії почали випробувати новий вид лікування коронавірусу. У лікарні Саутгемптонського університету розробили препарат.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація