Коронавірус в Україні: вчені дали прогноз на тиждень

Коронавірус в Україні: вчені дали прогноз на тиждень

Фото: Associated Press

Також збільшується кількість осіб, які одужали від коронавірусної інфекції.

В Україні прогнозується, що кількість інфікованих коронавірусом продовжить неухильно зростати щонайменше до цієї п'ятниці, 18 вересня. Середнє значення нових інфікованих COVID-19 на кінець тижня становитиме 3 014 випадків і 50 летальних випадків на день.

Про це повідомили на сайті Національної академії наук України

Середня кількість нових інфікованих за тиждень станом на 11 вересня становить 2545 осіб. Зафіксовано 45 нових смертей на день, що в середньому на 2 летальних випадки більше, ніж тиждень тому.

За даними вчених, кількість хворих коливатиметься в межах 2395-3670 випадків за середнього значення 3014 на добу. Також вчені прогнозують 45-55 смертей на добу, за середнього значення 50.

Фото: Національна академія наук України

Крім цього, спостерігається зростання частки хворих на COVID-19, про хвороби яких стає відомо одразу після смерті. Ця частка зросла до 1% від всіх випадків хвороби. На думку вчених, це свідчить про погіршення тестування в деяких регіонах. Також збільшується кількість осіб, які фактично одужують на самоізоляції, але офіційно  не пройшли повторне ПЛР-тестування.

Є і позитивні спостереження: кількість осіб, які одужали, також збільшується з початку вересня.  На 11 вересня їхня середня кількість становить 915 людей на день.

За даними вчених, в середньому по Україні кількість ПЛР-тестів майже не змінилась. За останній тиждень середнє значення — 9,1 тесту на одне нове виявлення. Однак цей показник відрізняється у регіонах: найгірший у Хмельницькій області. Там — 4,1 ПЛР-тесту на одне виявлення. У Києві показник вдвічі вищий за середній по Україні — 19 тестів на одне виявлення. 

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що зменшення кількості виявлених випадків інфікування в Києві пояснюється тим, що у вихідні дні працюють не всі лабораторії, де досліджують тести. 

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація