"Буде ще важче": у ВООЗ спрогнозували значне зростання смертності від коронавірусу

"Буде ще важче": у ВООЗ спрогнозували значне зростання смертності від коронавірусу

Фото: УНІАН

Створення вакцини не означатиме завершення пандемії.

В Європі найближчим часом може суттєво зрости смертність від ускладнень, спричинених коронавірусною інфекцією COVID-19. Очікується зростання летальних випадків у жовтні-листопаді.

Таку заяву зробив регіональний директор підрозділу Всесвітньої організації охорони здоров'я в Європі Ганс Клюге, пише AFP.

З його слів, наразі в Європі спостерігається сплеск кількості виявлених хворих на коронавірус. Поки смертність на відносно стабільній позначці.

"Це буде ще важче. У жовтні, листопаді ми побачимо зростання смертності", — сказав Клюге.

Водночас він наголосив, що поява вакцини проти COVID-19 не означатиме кінця пандемії. "Ми навіть не знаємо, чи допоможе вакцина всім групам населення", — висловився Клюге.

Зазначимо, що в Австрії та Чехії вже оголосили про початок другої хвилі коронавірусу. Висока захворюваність фіксується також у Франції та Великій Британії.

Нагадаємо, 13 вересня фармацевтична англо-шведська компанія AstraZeneca, яка спільно з Оксфордським університетом розробляє вакцину від коронавірусної інфекції COVID-19, відновила її випробування після припинення через раніше виявлену хворобу в одного з добровольців. 

Covid-19 прогресує: кількість захворюваних у Європі збільшується

Covid-19 прогресує: кількість захворюваних у Європі збільшується

Повʼязані теми:

Наступна публікація