Коронавірус в Україні: люди якої статі та віку помирають від хвороби

Дата публікації
Перегляди
23к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Коронавірус в Україні: люди якої статі та віку помирають від хвороби

Фото: УНІАН

В Україні вже 20 летальних випадків від COVID-19.

Станом на ранок 2 квітня в Україні зафіксували 20 смертей від нового коронавірусу COVID-19. 85% із них - це люди старші 50 років.

Такі дані Центру громадського здоров'я МОЗ.

Майже всі померлі мали важкі серцево-судинні захворювання, цукровий діабет, новоутворення, хвороби нирок та легень. Серед померлих - 15 жінок та 5 чоловіків.

Серед чоловіків:

  • 40-49 років — 1 людина.
  • 50-59 років — 2 людини.
  • 60-69 років — 1 людина.
  • 80-89 років — 1 людина.

Серед жінок:

  • 30-39 років — 2 людини.
  • 50-59 років — 6 людей.
  • 60-69 років — 5 людей.
  • 70-79 років — 2 людини.

Троє з усіх померлих мали в анамнезі поїздки за кордон протягом останніх 14 діб до появи клінічних симптомів.

Середня тривалість від появи симптомів захворювання до настання смерті склала дев'ять діб, а від моменту госпіталізації до смерті — чотири дні.

Усі 20 пацієнтів були госпіталізовані. Із них 60% отримували лікування у відділеннях інтенсивної терапії та перебували на штучній вентиляції легень чи екстракорпоральній мембранній оксигенації.

Також усі люди, які померли від COVID-19, мали позитивний результат лабораторного дослідження на збудник цієї хвороби.

Фото: Центр громадського здоров`я

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб.

Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста. За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Дата публікації
Перегляди
23к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація