СБУ проводить обшуки у приватній клініці через приховування результатів тестів на коронавірус

Дата публікації
Перегляди
2065
Поділитись:
WhatsApp
Viber
СБУ проводить обшуки у приватній клініці через приховування результатів тестів на коронавірус

Стала відома назва медзакладу.

У приватній клініці "Євролаб" відбуваються обшуки. За повідомленням пресслужби СБУ там могли приховували дані про позитивні результати тестів на коронавірус.

Зазначається, що такі дії класифікують, як такі, що спрямовані на поширення епідемії COVID-19 та заподіюють шкоди здоров'ю українців.

"1 квітня 2020 на підставі судової ухвали були проведені обшуки в приміщеннях ТОВ "Євролаб" для встановлення усіх обставин даного правопорушення. За їх результатами вилучено необхідні для слідства документи та інформацію", — йдеться в повідомленні на Facebook.

Головне слідче управління СБ України розслідує кримінальне провадження за фактом можливого вчинення посадовими особами...

Опубліковано The Security Service of Ukraine Четвер, 2 квітня 2020 р.

Зазаначається, що нині триває досудове розслідування та проводиться всі необхідні та передбачені чинним законодавством слідчі й розшукові дії.

"Також ми вважаємо неприпустимим, коли окремі особи, що своїми діями поставили під загрозу здоров’я та життя багатьох людей, намагаються уникнути відповідальності, переводячи ситуацію у політичну площину", — наголосили в СБУ.

Раніше повідомлялося, що директора медичного центру, який приховав позитивний результат тесту пацієнта на наявність коронавірусної інфекції, викликали на допит. Тоді назву медцентру не оголошували.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Дата публікації
Перегляди
2065
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація