Шмигаль розповів, куди спрямують 80 мільйонів євро допомоги від ЄС

Дата публікації
Перегляди
1658
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Шмигаль розповів, куди спрямують 80 мільйонів євро допомоги від ЄС

Фото: Денис Шмигаль / Facebook

Прем'єр України зустрівся з послом Євросоюзу.

Європейський Союз виділяє Україні пакет допомоги у розмірі 80 млн євро. Це дасть змогу підтримати систему охорони здоров’я та економіку, зокрема, малі та середні підприємства, які найбільше постраждали від пандемії нового коронавірусу COVID-19.

Про це розповів прем'єр-міністр Денис Шмигаль під час зустрічі із послом ЄС в Україні Матті Маасікасом.

"Ми цінуємо готовність ЄС допомогти Україні у подоланні наслідків від COVID-19, попри надзвичайно складну епідемічну ситуацію у державах-членах ЄС. Вдячний послу ЄС в Україні за потужну підтримку. Зі свого боку Україна також готова підтримати ЄС. Це питання вже узгоджене з президентом Володимиром Зеленським. Україна - один з найбільших світових виробників медичного спирту. Зараз наші заводи працюють на повну потужність, і коли буде забезпечено внутрішній ринок, ми готові надавати цей ресурс для допомоги іншим країнам", - сказав прем'єр.

Посол ЄС в Україні зі свого боку відзначив, що Кабмін своєчасно та ефективно діє на упередження поширення пандемії.

Під час зустрічі також йшлося про те, що Україні та Євросоюзу потрібно об'єднати координацію гуманітарної та міжнародної технічної допомоги. Зокрема, на базі Комісії з техногенної безпеки буде створено організаційний штаб, який визначить алгоритм подальшої роботи з міжнародними партнерами.

Також співпраця діятиме у напрямку допомоги підтримки регіонів у частині фінансування деяких заходів у боротьбі з COVID-19.

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста. За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Дата публікації
Перегляди
1658
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація