Карантин в Україні подовжили до 22 червня

Карантин в Україні подовжили до 22 червня

Фото: УНІАН

Карантин буде адаптивним.

Карантин в Україні подовжили до 22 червня, але він буде "адаптивним", тобто залежатиме від ситуації в кожному з регіонів.

Таку постанову сьогодні, 20 травня, ухвалив Кабінет міністрів. Документ найближчим часом мають допрацювати та оприлюднити.

”Пропонується встановити від 22 травня до 22 червня на території України карантину з урахуванням епідемічної ситуації в регіонах. Це так званий адаптивний карантин, про який ми казали”, - сказав, представляючи документ, міністр охорони здоров`я Максим Степанов.

Так, послабляти карантин можуть регіони, в яких за останні сім днів на 100 тисяч населення менше 12 нових випадків COVID-19, завантаженість ліжок в лікарнях, куди госпіталізують пацієнтів з коронавірусом, менше 50%, а середня кількість ПЛР та ІФА тестувань становить понад 12 на 100 тисяч населення.

Як повідомлялося, від 22 травня відновиться звична робота міського та приміського транспорту, готелів (окрім хостелів, без ресторанів та без басейнів). Також дозволили проведення спортивних змагань (з обмеженням до 100 осіб та без глядачів) і церковної служби з правилом 1 особа на 10 м².

Зокрема серед послаблення обмежень Кабінет міністрів вирішив відкрити метро в Україні, зокрема в Києві від 25 травня

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація