У Росії кількість інфікованих коронавірусом подолала позначку в 300 тисяч

У Росії кількість інфікованих коронавірусом подолала позначку в 300 тисяч

Фото: Associated Press

У країні зареєстровано 2972 смерті.

У Росії зареєстровано 308 705 інфікованих коронавірусом. За минулу добу зареєстрували 8 764 нових випадків COVID-19 в 84 регіонах. 

Про це повідомив Штаб з протидії коронавірус в Росії.

За минулу добу також було зареєстровано 135 випадків смертей. Слід зауважити, що це найвищий щоденний приріст досі. Загальна кількість померлих від COVID-19 в РФ складає 2972.

Найбільша кількість заражених серед регіонів у Москві, де всього виявлено 152,3 тис. хворих. До слова, вперше від початку травня в російській столиці зареєстрували менше трьох тис. заражених - 2699 чоловік за добу.

Нагадаємо, спалах нового коронавірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Хвороба поширилася вже на десятки країн. Всесвітня організація охорони здоров'я дала офіційну назву коронавірусній хворобі з Китаю - COVID-19. 

Схоже, джерелом спалаху коронавірусу є якась тварина. Водночас відомо, що вірус може передаватися і від людини до людини повітряно-крапельним шляхом. Є підозри, що недуга може передаватися навіть в інкубаційний період, коли носій хвороби не підозрює, що інфікований.

На межі бідності через пандемію: як у світі готуються до нових умов життя 

На межі бідності через пандемію: як у світі готуються до нових умов життя 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація