З пологового до реанімації з коронавірусом: лікарі борються за життя львів'янки, яка втратила дитину

З пологового до реанімації з коронавірусом: лікарі борються за життя львів'янки, яка втратила дитину

Фото: УНІАН

Жінку з двобічною пневмонією під'єднали до апарату ШВЛ.

До реанімації львівської лікарні швидкої медичної допомоги потрапила жінка, якій напередодні в пологовому діагностували коронавірус і яка, на жаль, втратила дитину. Зараз стан львів’янки вкрай важкий – її підключили до апарату штучної вентиляції легень та надають всю необхідну антибактеріальну і антикоагулянтну терапії. Про це повідомили Tvoemisto.tv у пресслужбі лікарні.

Зазначено, що стан жінки погіршився ще 24 серпня. 1-го вересня з підозрою на Covid-19 її госпіталізували до пологового будиноку №1, що на вул. Мечникова. Вона перебувала на 31 тижні вагітності. Це була її друга вагітність.

"Жінка поступила 1 вересня без ПЛР, але з ознаками коронавірусу – були катаральні явища, в легенях прослуховувалися хрипи. ПЛР-тест зробили у нас. Він виявився позитивним, а рентген показав пневмонію. На скликаному консиліумі вирішили зберегти вагітність, бо світова практика показує, що переривання вагітності не впливає на перебіг даного захворювання. Лікарі застосовували різні підходи до лікування, та стан жінки погіршувався", – розповіла головна лікарка пологового №1 Людмила Шекета.

8 вересня жінку перевели до реанімаційного відділення лікарні швидкої медичної допомоги, де їй продовжили лікувати пневмонію. Та вже 10 вересня під час УЗД медики зафіксували відсутність серцебиття в дитини.

Зараз, зі слів Людмили Шекети, у їхньому пологовому лежить 8 жінок із підозрою або підтвердженим діагнозом "COVID-19". З початку квітня їх було 14.

За словами лікарки, вагітні нечасто хворіють на коронавірус, а якщо ПЛР-тест і позитивний, то хворобу переносять по-різному. Одні взагалі не мають жодних однак хвороби, інші – запалення легень.

До слова, на коронавірус уже захворіли 12 медиків пологового будинку №1. Людмила Шекета жоден випадок захворювання не пов’язує з роботою. Каже, одні лікарі приїхали хворі з відпочинку, решта – інфікувалися від знайомих та родичів.

Нагадаємо, 20 червня у Львівській області від ускладнень COVID-19 померла молода породілля. Жінку госпіталізували на 27-му тижні вагітності з високою температурою. Дитину лікарі врятували, а от маму - не змогли.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Виховання дітей
Наступна публікація