У Києві збираються посилити карантин - КМДА

У Києві збираються посилити карантин - КМДА

Фото: УНІАН

У столиці можуть скасувати послаблення, запроваджені 23 травня.

У Києві планують посилити карантинні заходи через велику кількість хворих на коронавірус.

Про це заявив радник мера міста Володимир Бондаренко в ефірі одного з українських телеканалів.

"Станом на сьогодні ми перебуваємо посередині між жовтим і чорним сценарієм, це означає, що хвороба входить в новий пік, не вийшовши ще до кінця з попереднього", - розповів він.

За словами Бондаренка, потепління не принесло зменшення кількості хворих, тому послаблення карантину будуть переглядати.

"Місто точно не готове до наступних етапів, які були заплановані урядом 5 і 10 червня. Ми не можемо говорити про відкриття закладів громадського харчування в приміщеннях, ми не можемо говорити про будь-які масові заходи з кількістю людей 1 на 5 кв. метрів, ми не можемо говорити про повноцінне відкриття закладів культури. Це якраз ті моменти, які мали відбутися 5 червня в Україні", - наголосив радник мера.

Також він зазначив, що сьогодні, 12 червня, штаб з надзвичайних ситуацій буде ухвалювати рішення щодо карантину, зокрема, можуть посилити обмеження, які були послаблені від 23 травня.

Нагадаємо, станом на ранок п’ятниці, 12 червня, в Україні зареєстровано майже 30 тисяч випадків інфікування коронавірусом. За добу цифра зросла на понад 650 осіб.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація