Без маски: у Сумах чоловіка уп'яте не пустили до суду

Без маски: у Сумах чоловіка уп'яте не пустили до суду

Фото: Unsplash

Силовики склали адмінпротокол.

У Сумах через відмову вдягати маску Євген Кобзаренко не може потрапити до суду. Чотири рази через карантинні обмеження на засідання його не пустили охоронці. А судиться він і з супермаркетом за відмову обслуговувати його без маски, і з патрульними, які не побачили в цьому порушень прав людини. На п’яте засідання він прийшов із групою підтримки – звісно ж, без захисних масок. 

Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30

Чоловік укотре вперто прямує до суду й укотре на перепоні стають судові охоронці. Йому показують правила пропуску до суду під час карантину та озвучують постанову Кабміну про носіння масок в громадських місцях. Чоловік, натомість, апелює до Конституції, де про маски – жодного слова.

Він судиться із супермаркетом, де його відмовилися обслуговувати без маски, а також з патрульними, які не побачили в цьому порушення прав людини. А ще мав оскаржувати складений на нього адмінпротокол та штраф за ту ж таки відмову вдягти маску. А через те, що без маски його до суду не пускають, засідання постійно переносять.

Разом з ним до суду прийшли однодумці, які також вважають, що захисні маски мають носити лише недужі.

У підсумку він викликав поліцію та написав нову заяву - тепер на охоронців суду. Хоче ще й їх притягти до відповідальності. Правоохоронці прийняли заяву, але склалили новий адмінпротокол - на найактивнішу жінку з групи підтримки чоловіка за відсутність маски.

Читайте також: 

У Сумах чоловіка без маски 4 рази не впустили до суду, уп`яте він прийшов із групою підтримки

У Сумах чоловіка без маски 4 рази не впустили до суду, уп`яте він прийшов із групою підтримки

Повʼязані теми:

Наступна публікація