Аваков спрогнозував, що карантин в Україні триватиме два місяці

Дата публікації
Перегляди
2379
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Аваков спрогнозував, що карантин в Україні триватиме два місяці

Фото: УНІАН

За його словами, цей термін є мінімальним.

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив, що карантин в Україні триватиме щонайменше два місяці.

Про це повідомляє "Інтерфакс".

"Ми виходимо з того, що зараз у нас продовжено це до 24 числа, і там "будемо дивитися". Я думаю, що як мінімум два місяці все-таки нам доведеться перебувати, як і у всій Європі, в карантинному стані", - зазначив він.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста. За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентром спалаху в Україні стала саме Чернівецька область, де хворобу діагностують найбільше. Через активне поширення хвороби деякі українські області запровадили режим надзвичайної ситуації. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Не один на карантині: ТСН запускає всеукраїнський батьківський флешмоб

Не один на карантині: ТСН запускає всеукраїнський батьківський флешмоб

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2379
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація