Карантин через коронавірус: чи дотримуються самоізоляції мешканці столичних околиць

Дата публікації
Перегляди
6881
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Карантин через коронавірус: чи дотримуються самоізоляції мешканці столичних околиць

Фото: УНІАН

Як під час карантину виглядає курортна Пуща Водиця.

Карантин великий і маленький. Журналісти ТСН вирішили перевірити, чи дотримуються правил карантину в невеликих населених пунктах.

Про те, як живуть за межами столиці та чи дотримуються українці карантину, йдеться в сюжеті ТСН. 19:30

Журналістка ТСН Тетяна Штан озброїлася відеокамерою й поїхала патрулювати околиці Києва. Щодня кореспондентка буде об'їжджати містечка та селища. Її перша зупинка - курортна Пуща Водиця. Зараз у трамваї там пускають лише зі спецперепустками, а інший громадський транспорт, як маршрутки, наприклад, відмінили.

Місцевий активіст Олександр Чепурко розповідає, попри карантин у місцевих церквах проводяться служби, де збирається чимало людей. Є місця стихійної торгівлі. Селяни з-під полів торгують м’ясом та молочною продукцією, але забачивши камеру швидко згортають "бізнес".

Та все ж, у будні місцеві вулиці та парки хоч і не пусті, а проте люди гулять окремими групами. До того ж, дотримуються дистанції від інших перехожих. Такі прогулянки не заборонені правилами карантину. Та за словам активіста, у вихідні все виглядає зовсім інакше, адже до села з'їжджаються кияни.

"Мені друзі казали, що було багато людей, які приїхали на шашлики. Що буде у вихідні - я навіть не уявляю", - додає Олександр Чепурко.

Більше про те, як виглядає Пуща Водиця під час карантину - дивіться у сюжеті ТСН.ua.

Карантин за межами столиці: як дотримуються самоізоляції у невеликих населених пунктах

Карантин за межами столиці: як дотримуються самоізоляції у невеликих населених пунктах

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів.

Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста. За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентром спалаху в Україні стала саме Чернівецька область, де хворобу діагностують найбільше. Через активне поширення хвороби деякі українські області запровадили режим надзвичайної ситуації. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Дата публікації
Перегляди
6881
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація