Володимир Зеленський підхопив коронавірус

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Володимир Зеленський підхопив коронавірус

Сайт президента України

Нині глава держави почувається добре.

Президент України Володимир Зеленський отримав позитивний результат тесту на коронавірус. 

Про це він повідомив на своїй Facebook-сторінці. 

"Немає у світі щасливчиків, для кого б COVID19 не становив загрози. Попри усі карантинні заходи, я теж отримав + результат. В мене 37,5, а всім бажаю 36,6! Втім, почуваюся добре. Обіцяю ізолюватися і продовжую працювати. Більшість долає COVID19. І я теж це пройду. Все буде добре!" - написав Зеленський. 

В Офісі президента також розповіли подробиці про ситуацію з коронавірусом у глави держави:

"На жаль, у президента України Володимира Зеленського позитивний тест на коронавірусну інфекцію COVID-19. Глава держави почувається добре і продовжуватиме виконувати свої обов’язки в дистанційному режимі на самоізоляції. В нього завжди будуть потрібні інструменти та обладнання для зв’язку.

Керівник Офісу Президента, його заступники та працівники Офісу здають ПЛР-тести на постійній основі. Юлія Ковалів (заступниця голови ОП Андрія Єрмака - ред.), на щастя, вже отримала негативний тест і береться до роботи у звичайному режимі з дотриманням карантинних обмежень. Ми повідомлятимемо про стан президента та працівників Офісу", - йдеться на його сайті. 

Нагадаємо, у сім'ї Зеленських на коронавірус вже перехворіла перша леді Олена Зеленська разом з сином, 7-річним Кирилом. Про позитивний результат тесту на коронавірус перша леді дізналася 12 червня, згодом її госпіталізували і поставили діагноз позагоспітальна двобічна полісегментарна пневмонія.

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація