Віктор Ляшко розповів, як і де буде святкувати Новий рік і Різдво

Віктор Ляшко розповів, як і де буде святкувати Новий рік і Різдво

Фото: УНІАН

Новорічні свята найбезпечніше зустрічати з найближчими людьми.

Пандемія коронавірусу у 2020 році змінила плани мільйонів людей і внесла корективи у святкування Нового року і Різдва. Змінити новорічні традиції через COVID-19 змушений і головний державний санітарний лікар країни Віктор Ляшко, який буде зустрічати свята зі своїми рідними онлайн, щоб не наражати їх на небезпеку. До цього він закликав і українців.

Своїми новорічними планами головний державний санітарний лікар країни, заступник міністра охорони здоров'я Віктор Ляшко поділився в інтерв'ю ТСН.ua.

Віктор Ляшко пояснив, що цього року передусім варто утриматися від поїздок до літніх рідних, адже вони перебувають у зоні ризику зараження коронавірусом. Крім того, у старших осіб, віком від 60 років, COVID-19 має важчий перебіг.

"Наприклад, я живу далеко від батьків і на ці новорічно-різдвяні свята не поїду до них у гості виключно з однієї причини - вони в мене старші 60 років і я не хочу наражати їх на небезпеку попри те, що відчуваю себе здоровим зараз. Але завжди існує ризик потенційного інфікування своїх близьких. І те, що ми бачимо сьогодні, ці люди, старші 60 років, це група ризику інфікування і за тяжкістю перебігу хвороби. Тому завжди кожен може зробити пріоритет, і подумати, чи варто цього року проводити таке святкування, яке є традиційним для кожної з наших родин. Ми, наприклад, будемо планувати онлайн. Приєднаємося всією родиною, моєї дружини, моя, і відсвяткуємо так і Новий рік і Різдво, не наражаючи своїх близьких на небезпеку", - розповів Віктор Ляшко.

Крім того, головний державний санітарний лікар країни закликав українців зустрічати Новий рік та Різдво в колі близьких, з якими відбувається щоденне спілкування. 

"Це унеможливить довезення інфекції. Наприклад, до людей похилого віку, з якими ми зустрічаємося рідко", - він.

Нагадаємо, в інтерв'ю ТСН.ua головний державний санітарний лікар країни Віктор Ляшко спрогнозував, що в Україні коронавірус, а відповідно і карантин, імовірно підуть на спад у травні 2021 року. Цьому має сприяти, передусім, вакцинація населення. Також це пояснюється сезонністю вірусу.

Як повідомлялося, Віктор Ляшко пояснив, як довго організм буде захищений від коронавірусу після вакцинації.

Також головний санітарний лікар України розповів, чому локдаун запровадять наступного дня після Різдва, і припустив, що після новорічних свят може відбутися сплеск хворих на коронавірус.

Головний санітарний лікар пояснив, як можна уникнути сплеску захворюваності після свят

Головний санітарний лікар пояснив, як можна уникнути сплеску захворюваності після свят

Повну версію інтерв'ю з головним державним санітарним лікарем країни, заступником міністра охорони здоров'я Віктором Ляшком читайте незабаром на сайті ТСН.ua.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Дата публікації
Перегляди
1302
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація